کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد

يکی از موضوعات اصلی که همواره مورد بحث و تبادل نظر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد قرار می گیرد، انتخاب کلاسهای مناسب برای آماده سازی جهت این آزمون می باشد. انتخاب مناسبترین اساتید و معتبرترین موسسات آموزش عالی هدف نهایی این موضوع می باشد.

و اما ...

موسسه سری برق به عنوان تنها موسسه تخصصی مهندسی برق، در کنار فعالیت های خود در زمینه نشر کتب و با داشتن مجوز برگزاری دوره های آموزشی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اقدام به برگزاری کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد نیز نموده است. در برگزاری این کلاس ها، بهترین ، موفق ترین و مجربترین اساتید این رشته به دقت انتخاب شده و از آنها دعوت به همکاری به عمل آمده است. ایشان نیز با توجه به سطح کیفی بالای موسسه ، به این خانواده بزرگ ملحق شده و تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه هرچه بهتر برای داوطلبان عزیز، به کار گرفته اند. امید است تمامی دانشجویان گرامی به خانواده بزرگ مهندسین سری برق پیوسته تا در کنار هم پله های ترقی را در عرصه های مختلف، یکی پس از دیگری بپیماییم و موفقیت هایمان را در کنار هم جشن بگیریم.

گروه آموزشی سری برق با برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور ارشد، خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

  • تدریس کامل و جامع مطالب درسی مورد نیاز برای آزمون در هر درس، ارائه نکات کنکوری و راه حل‌های سریع جهت پاسخگویی به سؤالات چهارگزینه‌ای، حل تست‌های متنوع تألیفی و بررسی سؤالات آزمون‌های کارشناسی ارشد سال‌های قبل.
  • برگزاری آزمون‌های کلاسی جهت حفظ آمادگی دانشجویان در طول دوره.
  • کلاس‌های حل تمرین در حین دوره و یا پس از پایان دوره.
  • مشاورۀ تخصصی رایگان توسط اساتید موسسه برای تمامی دانشجویان.

لازم بذکر است همۀ اساتید به صورت انحصاری در این موسسه تدریس می کنند.