موسسۀ سری برق در نظر دارد در یکی از طرح های جدید خود در سال 1394، مجموعه کتاب های ویژۀ آزمون های کارشناسی ارشد خود را با تخفیف و مزایای ویژه ای به شما مهندسین عزیز ارائه نماید. اهداف اصلی در اجرای این طرح عبارتند از:

1- تامین رفاه حال دانشجویان و مهندسین گرامی جهت تهیۀ کتاب های مورد نظرشان با قیمتی مناسب

2- ایجاد ارتباط مستقیم میان موسسۀ سری برق و شما مهندسین گرامی و ارائۀ خدمات پس از فروش (پاسخگویی به سوالات مهندسین و دانشجویان عزیز در تالار گفتگوی سایت)

در این طرح کتاب های موسسه سری برق در قالب بسته های آموزشی جامع آماده شده و با تخفیف های قابل توجهی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که این طرح از 21 تیرماه سال 1394 آغاز شده و تا پایان سال ادامه خواهد داشت. در ادامه توضیحاتی در مورد بسته های آموزشی سری برق، درصد تخفیف کتاب های هر بسته و نیز محتویات بسته ها ارائه شده است که دعوت می کنیم، در صورت تمایل آنها را مطالعه نمایید.
برای تهیۀ بسته های آموزشی جامع  مورد نظر خود، به فروشگاه اینترنتی سایت (در منوی  سمت راست) مراجعه کنید.معرفی بستۀ جامع ارشد و خدمات ویژه

اگر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد هستید و تمایل دارید از بیشترین تخفیف جهت خرید کتاب های ویژۀ این آزمون برخوردار شوید ما بستۀ جامع کتاب های آزمون کارشناسی ارشد را به شما پیشنهاد می کنیم. بسته جامع، مزایای ویژه ای نیز علاوه بر تخفیف ذکر شده دارد.

با خرید این بسته شما می توانید:

1- کلیۀ کتابهای داخل بسته جامع (که شامل تمامی کتاب های درسنامه محور کنکور کارشناسی ارشد سری برق می باشد) را با 25% تخفیف ویژه خریداری کنید. یعنی به زبان ساده تر از  8 عنوان کتاب داخل این بسته، تقریبا 2  کتاب برای شما رایگان خواهد بود!

2- از 2 آزمون آزمایشی جامع (شبیه سازی شده آزمون سراسری) که سوالات آن تماما توسط اساتید سری برق طراحی شده اند، بهره مند شده و از پاسخنامۀ تشریحی و تحلیلی آن استفاده نمایید.


توضیح بیشتر: طرح رفع اشکال تخصصی به صورت اینترنتی در تالار گفتگوی سایت سری برق انجام می شود. در این طرح شما سوالات خود را در قسمت مربوطه مطرح می کنید. سپس اساتید و مولفین کتاب های سری برق طی یک برنامۀ هفتگی و در روز مشخصی به سوالات شما و سایر دوستان عزیز پاسخ خواهند داد.